Poznaj nas lepiej

O nas

Inicjatywa założenia FIZJO-KINETIC Centrum Rehabilitacji zrodziła się jeszcze podczas studiów, gdzie już mieliśmy jasno ukierunkowany plan i staraliśmy się do niego dążyć. Oboje pracujemy jeszcze w innych placówkach dzięki czemu mamy dodatkowe spojrzenie na fizjoterapię. Wykonujemy wolontariat na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. A. Mielęckiego w Katowicach, gdzie pracujemy z wieloma pacjentami z zakresu chirurgii twarzoczaszki. Zajmujemy się głównie pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, stomatologicznymi oraz sportowcami. Stosujemy naturalne metody leczenia, które mają pomóc w poprawie stanu zdrowia bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Jesteśmy grupą pasjonatów swojego zawodu, na co dzień czerpiemy przyjemność i satysfakcję z wykonywania swojej pracy. Pomoc pacjentom jest dla nas misją, którą zawsze staramy się spełniać na najwyższym poziomie. Regularnie uczestniczymy w wielu szkoleniach i konferencjach, które mają na celu podwyższenie naszej wiedzy i umiejętności, a co za tym idzie jakość świadczonych usług w naszym gabinecie.

Nasze motto to:

  • „Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, których nie rozpoznajemy i nie doceniamy, dopóki się nie wyczerpią” – Denis Waitley

Nagroda „Orły Medycyny”

NASI SPECJALIŚCI

Jesteśmy grupą pasjonatów swojego zawodu, na co dzień czerpiemy przyjemność i satysfakcję z wykonywania swojej pracy. Pomoc pacjentom jest dla nas misją, którą zawsze staramy się spełniać na najwyższym poziomie. Regularnie uczestniczymy w wielu szkoleniach i konferencjach, które mają na celu podwyższenie naszej wiedzy i umiejętności, a co za tym idzie jakość świadczonych usług w naszym gabinecie.

mgr Artur Golda
mgr Artur GoldaFizjoterapeuta, tel.: 603-548-616
Terapeuta manualny, terapeuta metody CRAFTA.
Czytaj więcej
ZAREZERWUJ TERMIN
0
Wyleczonych pacjentów
0
Specjalistów na pokładzie