Nasz zespół

Zajmujemy się pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, stomatologicznymi oraz sportowcami. Stosujemy naturalne metody leczenia, które mają pomóc w poprawie stanu zdrowia bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Jesteśmy grupą pasjonatów swojego zawodu, na co dzień czerpiemy przyjemność i satysfakcję z wykonywania swojej pracy.

Umów wizytę online
Mężczyzna w gabinecie lekarskim, fizjoterapeuta rehabilituje plecy
Zespół fizjoterapeutów

Najwyższa jakość usług

W naszym gabinecie fizjoterapii w Rudzie Śląskiej staramy się łączyć wiedzę z różnych zakresów medycyny w związku z tym mamy doświadczenie kliniczne związane z pracą w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej. Wykonujemy wolontariat na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. A. Mielęckiego w Katowicach, gdzie pracujemy z wieloma pacjentami z zakresu chirurgii twarzoczaszki oraz uczestniczymy jako osoby wspomagające regeneracje podczas turniejów sportowych. Pomoc pacjentom jest dla nas misją, którą zawsze staramy się spełniać na najwyższym poziomie. Regularnie uczestniczymy w wielu szkoleniach i konferencjach, które mają na celu podwyższenie naszej wiedzy i umiejętności, a co za tym idzie jakość świadczonych usług w naszym gabinecie.

Nasze motto to:

Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, których nie rozpoznajemy i nie doceniamy, dopóki się nie wyczerpią

– Denis Waitley

Nasi specjaliści

mgr Artur Golda

mgr Artur Golda

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, terapeuta metody CRAFTA
Jestem absolwentem studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej na oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz praktyki zawodowe w wielu Szpitalach w Katowicach, Chorzowie i Świętochłowicach.
Bartosz Czyżewski

Bartosz Czyżewski

Fizjoterapeuta
Jestem absolwentem studiów magisterskich na Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje praktyki w Szpitalach oraz Gabinetach Fizjoterapii na Śląsku oraz pracę w FIZJO-KINETIC Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej w Rudzie Śląskiej.

Ukończone szkolenia:

  • Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym
  • Terapia manualna w ujęciu klinicznym
  • Fundamenty ruchu
  • Neuro-kolano

Zainteresowania:

Intresuję się szeroko pojętym sportem wytrzymałościowym. Przede wszystkim biegami długodystansowymi i wytrzymałościowymi treningami na siłowni. W wolnej chwili wyjazd nad wodę czy to w góry jest czymś co mnie odpręża. Specjalizuje się w dolegliwościach bólowych kręgosłupa, nadgarstka oraz kolana.

Kasia Machtura

Kasia Machtura

Fizjoterapeutka
Jestem absolwentką studiów magisterskich na Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in: praktyki w Szpitalach oraz Gabinetach Fizjoterapii na Śląsku, pracę w Smart Gym Ruda Śląska, SPA Ruda Śląska oraz w FIZJO-KINETIC Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej w Rudzie Śląskiej.

Ukończone szkolenia:

  • Trener medyczny
  • Flossing
  • Kinesiotaping
  • Szkolenie indiba activ
  • Drenaż limfatyczny BOA

Zainteresowania:

W wolnych chwilach najbardziej uwielbiam trenować na siłowni oraz ćwiczyć sztuki walki. Zwiedzanie, poznawanie nowych miejsc jest tym co mnie napędza. Specjalizuje się w dolegliwościach kręgosłupa, barku oraz łokcia.